GRAFİK TASARIM

Yaratıcılığımız ve tasarım becerilerimiz ile hayallerinizdeki markanızı anlatmanıza yardımcı oluyoruz. En güncel trendleri takip eden hizmetler, ürünler ve deneyimler yaratıyoruz.

NE TASARLIYORUZ?

İnsanlar müşterilerimizin sunduğu hizmet ve ürünleri görmek istiyorlar. Bizim işimiz de onların yoğun modern yaşamlarının ortasında fark edebilecekleri reklam ve sosyal medya görsellerini tasarlamak.

Bizler REN Union’da grafik tasarım alanında basılı, video ve diğer online medya ögelerinin tasarımı konusunda çok yaratıcı bir ekibe sahibiz. Üstelik tasarlamakla kalmıyor, bütün görsel iletişim ögelerinin performanslarını da kayıt altında tutuyoruz.

BASILI İLETİŞİM ÖGELERİ

Yeni medya ögeleri biraz öne çıkar gibi gözüküyor olsa da baskı hala çok güçlü görsel iletişim araçları olarak hayatlarına devam ediyorlar. Baskı biraz kişisel, biraz da dokunsal olarak kullanıcıya derinlik sunan ve kendine güvenen bir iletişim türüdür. Ticaret fuarlarına ve önemli müşteri toplantılarının hala vazgeçilmezidir.

İnsanların basılı medya ile nasıl etkileşime geçtiğini kendi işimiz haline getiriyoruz. Müşterilerimiz bu iletişim aracından en iyi şekilde yararlanmak için REN Union’ın uzmanlığına güveniyorlar. Tasarımlarımızın hem dinamik, hem farklı, bir yandan olduklarından daha işlevsel ve düşük maliyetli olması için çalışıyoruz.

KİMLİK, LOGO VE MARKALAR

REN Union’da yarattıklarımızda müşterinin kimliğinin ve markasının özünü yakalamaktan gurur duyuyoruz. Logolar ve kurumsal kimlik paketlerini tasarlarken, müşterilerinin kendilerine özgü kişilikleri, duruşları ve tabii ki renkleri olduğunu biliyoruz.

Bu, müşterilerimizin büyük bir tutkuyla yarattığı markalarının hayallerindeki duruşu sergilemesine ve rakiplerinin arasından direkt olarak sıyrılmasına yardımcı oluyor.

GRAFİK TASARIM EKİBİMİZ İLE TANIŞIN!